bootstrap templates

Dzielimy się uśmiechem, wspierając markę Orbit od 1994 roku. Akcje sprzedażowe, akcje charity, materiały POS i komunikacja w sklepach to tylko wycinek naszych działań. Nasza ekipa od contentu świeżo wspiera markę prowadząc fanpage brandu.

Największego producenta AGD w Polsce wspieramy we wszystkich działaniach B2C, akcjach sprzedażowych, promocjach, konkursach. Zajmujemy się kreowaniem, organizacją i fulfilmentem akcji. Skutecznie budujemy komunikację akcji w internecie, w punktach sprzedaży, jak i w TV.
Każdy dzień to inna historia, dlatego... Amica codziennie jest z Tobą.

Od 2014 roku wspieramy jednego z większych dostawców sprzętu instalacyjnego w budowaniu wizerunku (CI), komunikacji w punktach sprzedaży, akcjach promocyjnych i materiałach POS. Warto zaufać fachowcom.

Z pożuciem humoru wspieramy od 2013 roku wszelkie działania komunikacyjne . Od materiałów POS, przez copywriting, kończąc na ogłoszeniach i akcjach B2C. Żuj na wesoło i dziel się uśmiechem!

W 2015 roku do grona naszych klientów dołączyła ogólnopolska sieć diagnostyki obrazowej. Nasze działania to wspieranie komunikacji B2C, promowanie badań tomografii komputerowej, rezonansu magnetycznego i USG. Bądźmy zdrowi i... badajmy się.

Jak zbudować komunikację sieci sklepów? To proste
- wystarczy zadzwonić do nas. Stworzyliśmy pierwszy kompletny CSG dla Żabki, wspierając jej rozwój w całej Polsce.
Mały Wielki Sklep.

Od 2000 roku świat stanął na głowie i tęcza się odwróciła. A my w tym kolorowym świecie wspieramy działania B2B i B2C, skutecznie budując komunikację akcji sprzedażowych,
Baw się Tęczą. Spróbuj Tęczy.

To jest pyszne! Od 2012 roku wspieramy zespół seromarketingowców w zadaniach związanych z komunikacją wewnętrzną, jak i w działaniach związanych z POS.

Prezentacje produktów, materiały do punktów sprzedaży czy gabinetów lekarskich to obszary, w których wspieramy jednego z największych polskich producentów leków. Wspomagajmy zdrowie, zwiększając komfort życia ludzi.

Czym Chata Bogata, tym rada. A nas gospodarze przyjęli i poprosili o wsparcie w zakresie działań pomagających w budowaniu zaangażowania swoich pracowników i gości.
Blisko. Lokalnie. Naturalnie.

Wspieramy naszych wszystkich klientów w różnego typu wydarzeniach. Prezentacja produktu, spotkanie integracyjne, wyjazd z partnerami biznesowymi na narty czy szkolenia.
Jesteśmy na miejscu. Ty zajmij się swoim biznesem - my resztą.